Bar&Restoranlar

KayaPrestige

Kaya Prestige, bünyesindeki restoran ve barlar, günün yorgunluğunu atmak, Türk ve dünya mutfaklarının favori lezzetlerinin tadına varmak; lezzetli aperatiflerle, alkollü- alkolsüz içeceklerini yudumlamak isteyen konuklarımızın, eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlıyor.

Merhaba Bar

SMH_8923 copy

Kaya Prestige, misafirlerini girişten itibaren sıcak bir Merhaba ile karşılıyor. Lobisi, ortak yaşam alanı konseptiyle tasarlanan otelimizde, Merhaba Bar, pozitif atmosferiyle çevrenizi sarıyor. Hafif içeceklerle yorgunluğunuzu atarken, günün stresini dışarıda bırakmanız ve keyifli sohbetlerle kendinizi iyi hissetmeniz için eşsiz bir mekân.

Sedir Restaurant

_M2A4477 copy,

Sedir Restaurant, zengin açık büfe kahvaltı ve öğle yemeklerinin dışında, Türk ve Dünya lezzetlerinden oluşturulmuş seçkin akşam yemeği menüsüyle, herkesin damak tadına ve zevkine göre seçenekler sunuyor.

Divan Restaurant

_M2A4448 copy

Usta şeflerin özel malzemelerle ürettiği Ege ve Akdeniz Mutfağı lezzetleri, Divan Restaurant’ın zengin A’la Carte Menüsünü oluşturuyor. Keyifli bir müziğin ve kusursuz bir hizmetin eşliğinde bu eşsiz lezzetlerin tadını çıkarırken unutulmaz deneyimler yaşayacaksınız.

H&H Color Lab